Kosilica samohodna motorna STIGA Multiclip 750 S – 48cm
-10 %
- Snaga motora: 2,6 kW (3,5 KS)
- Širina košnje: 48 cm
- Sistem košnje: Malčiranje
- Sistem pogona: Samohodna s jednom brzinom
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 730,00 €.656,90 €Trenutna cijena je: 656,90 €.
Opis
Samohodna motorna kosilica STIGA Multiclip 750 S – 48cm
- rotaciona kosilica, motorna, samohodna, prednji pogon
- širina košnje 48 cm
- STIGA motor ST 170 OHV, Autochoke, 166 cm³, 2,6 kW, ručni starter
- malčiranje
- za košnju površina do 1700 m²
Štedi vrijeme i novac. Kosi, ali i njeguje travnjak “Multiclip” sistemom malčiranja. Čelično pocinčano kućište zaštićeno je od korozije, čime mu je produljen vijek trajanja.
Jedinstven STIGA Fulcrum koncept ručke – lako se sastavlja i sklapa, lako se rukuje i manevrira i konačno, lako se sprema. Podesiva visina, kut i nagib – jedna ručka koja odgovara baš svakom korisniku.
Prednji pogon omogućuje jednostavnije mijenjanje smjera prilikom košnje. Za održavanje površina do 1700 m².
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Multiclip 750S |
| Br. Artikla | 291502048/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,6 kW |
| Model motora | ST 170 OHV Autochoke |
| Zapremina | 166 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Malčiranje |
| Materijal reznog kućišta | Pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 50 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 5 pozicija |
| Raspon visine košnje | 31-75 mm |
| Površina za košnju | 1700 m² |
| Sustav pogona | Prednji pogon |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | |
| Tip rukohvata | Fulcrum s mekom oblogom – bočno podesiv |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 210/210 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | |
| Izmjerena razina buke dB(A) | |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 34 kg |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.