Kosilica samohodna motorna STIGA Twinclip 950 V – 48cm
-10 %
- Snaga motora: 3,2 kW (4,4 KS)
- Širina košnje: 48 cm
- Sistem košnje: 4-u-1 (sakupljanje, poboljšani sistem malčiranja, te stražnje i bočno izbacivanje)
- Sistem pogona: Samohodna s variomatom
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 980,00 €.881,90 €Trenutna cijena je: 881,90 €.
Opis
Samohodna motorna kosilica STIGA Twinclip 950 V – 48cm
- rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon s variomatom
- širina košnje 53 cm
- STIGA motor ST 200 OHV, Autochoke, 196 cm³, 3,2 kW
- sakupljanje, poboljšani sistem malčiranja, te stražnje i bočno izbacivanje
- za košnju površina do 2000 m²
Robusna samohodna kosilica modernog dizajna s pocinčanim i plastificiranim reznim kućištem koje osigurava dugi radni vijek, bez korozije ili ljuštenja boje. Kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom košnje ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe. Ekskluzivni “ciklonalni” sistem košnje pruža kvalitetniji otkos, finije malčiranje, a ujedno i maksimalno izbacivanje pokošene trave. Snažan i pouzdan Stiga pogonski motor smješten je na mekanom izolatoru koji upija sve njegove vibracije. PROFESIONALNI aluminijski pogonski sklop s variomatom omogućuje dugotrajan i bezbrižan pogon kosilice.
Veliki sakupljač trave svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje. Brzo i praktično priključivanje ili skidanje sakupljača s kućišta kosilice zahvaljujući Plug-in-BOX sistemu. Materijali korišteni kod izrade, čine ovu kosilicu izrazito čvrstom i robusnom. Održavanje čistoće kosilice vrlo je jednostavno pomoću ugrađenog priključka na koji se lako spaja vrtno crijevo za vodu ili mogućnosti postavljanja u servisni položaj radi detaljnijeg čišćenja ili servisiranja. Za košnju površina do 2000 m².
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Twinclip 950 V |
| Br. Artikla | 294513048/ST1 |
| Razina namjene | Expert |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 3,2 kW |
| Model motora | Stiga ST200 OHV Autochoke |
| Zapremina | 196 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | Pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 50 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 7 pozicija |
| Raspon visine košnje | 25-77 mm |
| Površina za košnju | 2000 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon s variomatom |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 70 l |
| Materijal sakupljača | Tekstil (plug-in) s indikatorom |
| Tip rukohvata | Ergonomski 25mm podesiv gumbom, s mekom oblogom |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 210/240 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | |
| Izmjerena razina buke dB(A) | |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 43 kg |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.