Košarica
Akumulatorski udarni odvijač Makita DTW181Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
105,90 €
Opis
Akumulatorski udarni odvijač Makita DTW181Z
- Lagan, vrlo velikog okretnog momenta
- Lagan i kompaktan dizajn pogodan za uska područja i rad iznad glave
- Regulacija broja okretaja i prekidač za promjenu smjera vrtnje
- Auto stop način rada zaustavlja udare i rotaciju u 0.2 sekunde nakon što vijak popusti
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Mekana, gumom presvučena, ergonomski dizajnirana ručka
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okr. u slob. hodu 1. br. | 0 – 1.300 min-1 |
| Br. okr. u slob. hodu 2. br. | 0 – 2.400 min-1 |
| Broj udaraca 1. brzina | 0 – 2.000 min-1 |
| Broj udaraca 2. brzina | 0 – 3.600 min-1 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M8 – M16 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M6 – M12 |
| Promjer prihvata alata | 12,7mm |
| Prihvat alata | 1/2″ |
| Moment zavrtanja (visoki) | 210Nm |
| Moment odvrtanja | 330Nm |
| Buka: zvučni tlak | 98,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 106,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 10,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 151 x 79 x 235mm |
| Masa | 1,6kg |
Pogledajte i ostatak ponude aku bušilica odvijača
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.