Aku udarna bušilica-odvijač DeWALT DCD805NT
18V XR® Udarna bušilica/odvijač bez četkica – bez baterije i punjača
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
187,90 €
Opis
Aku udarna bušilica-odvijač DeWALT DCD805NT
18V XR® udarna bušilica/odvijač bez četkica – samo alat
DeWalt DCD805 18V XR Brushless je najnoviji i najsnažniji udarni odvijač bez četkica s dvije brzine, koji isporučuje do 90 Nm okretnog momenta u kompaktnom kućištu od 177 mm i dizajniran je kako bi vam pružio najbolje moguće performanse na najtežim gradilištima. Dvije brzine i 15 postavki okretnog momenta pružaju vam optimiziranu kontrolu nad vašim primjenama bušenja i pričvršćivanja. Poboljšano okretno LED svjetlo na bazi pruža bolju vidljivost u tamnim i skučenim prostorima. Dio je 18V XR baterijske platforme s više od 250 električnih alata i baterija.
- 18V XR bušilica-odvijač bez četkica kompaktnog dizajna
- MOTOR BEZ ČETKICA: Pruža visoke performanse, produžuje vijek trajanja alata i omogućuje puno kraći dizajn
- 14-POZICIONA PODESIVA KONTROLA MOMENTA: Za dosljedno uvrtanje vijaka u razne materijale
- LED SVJETLO S 3 NAČINA RADA I MOGUĆNOŠĆU OKRETNOG RADA: Za bolji rad u područjima sa smanjenom vidljivošću
- ULTRA KOMPAKTAN, LAGAN DIZAJN: Omogućuje upotrebu u skučenim prostorima
- DVIJE BRZINE S POTPUNO METALNIM ZUPČANICIMA: Za učinkovit prijenos snage, produljeno vrijeme rada i dulji vijek trajanja alata
- SUSTAV PROTIV ROTACIJE: Za poboljšanu kontrolu u situacijama zaglavljivanja
Tehničke karakteristike:
| Napon baterije | 18 V |
| Maksimalni okretni moment | 90 Nm |
| Kapacitet stezne glave | 1,5 – 13 mm |
| Maksimalni promjer bušenja – drvo (Ø) | 55 mm |
| Maksimalni promjer bušenja – metal (Ø) | 13 mm |
| Brzine bez opterećenja (o/min) | 0 – 650 / 0 – 2000 |
| Duljina proizvoda | 177 mm |
| Težina (bez baterije) | 1,34 kg |
Opseg isporuke:
- 1x Magnetski držač bitova
- 1x Kuka za remen
- 1x TSTAK kutija za teške uvjete rada
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.