Košarica
Akumulatorski udarni odvijač Metabo SSW 18 LTX 800 BL 18V
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
298,90 €
Opis
Akumulatorski udarni odvijač Metabo SSW 18 LTX 800 BL 18V
- Snažan bežični udarni odvijač s muškim kvadratom od 1/2″ i 800 Nm
- Snažan motor bez četkica za najveću učinkovitost i dugo vrijeme rada baterije
- Automatsko prebacivanje brzina (APS): vijci/matice neće pasti prilikom odvrtanja i nema prekomjernog zatezanja prilikom ugradnje vijaka u APS načinu rada
- Visoki okretni moment uz iznimno kompaktan dizajn
- Vrlo snažan za zahtjevne primjene
- Rad s niskim povratnim udarom i izuzetno visokim okretnim momentom
- Dvanaest razina brzine/okretnog momenta za širok raspon primjena
- Integrirano LED radno svjetlo za optimalnu svjetlinu u radnom području
- Robusno kućište mjenjača od lijevanog aluminija za optimalno odvođenje topline i trajnost
- Praktična kuka za remen, može se pričvrstiti na desnu ili lijevu stranu
- S metaBOX-om, inteligentnim rješenjem za transport i skladištenje
Tehničke karakteristike:
| Napon baterije | 18 V |
| Vrsta baterije | LiHD |
| Maks. veličina vijka | M27 |
| Maks. broj okretaja u praznom hodu | 0 – 2575 o/min |
| Maksimalna brzina udarca | 3300 bpm |
| Maksimalni okretni moment | 800 Nm |
| Maks. okretni moment otpuštanja | 1200 Nm |
| Razine brzine/momenta | 12 |
| Držač bitova Muški kvadrat | 1/2″ (12,70 mm) |
| Težina bez baterije | 1,95 kg |
| Težina s baterijom | 2,90 kg |
Opseg isporuke:
- Kuka za pojas
- metaBOX 145 L
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Šifra: 602403840 | 6.02403840 | MET6.02403840
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.