HiKoki aku power set 2x 4,0 Ah BSL1840M + punjač univerzalni UC18YFSL
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
139,90 €
Opis
HiKoki aku power set 2x 4,0 Ah BSL1840M + punjač univerzalni UC18YFSL
- Inteligentna elektronika osigurava stalnu komunikaciju između alata, baterije i punjača kako bi se spriječilo preopterećenje, pregrijavanje, prekomjerno punjenje i prekomjerno pražnjenje za najdulji vijek trajanja baterije i alata
- Integrirani 4-LED zaslon prikazuje preostalu napunjenost baterije kako bi se spriječili skupi zastoji u radu
- Integrirani sustav hlađenja smanjuje toplinu koju stvaraju baterija i punjač tijekom punjenja
Tehničke karakteristike:
| Vrsta baterije | Li-ion |
| Napon baterije | 18 V |
| Kapacitet baterije | 4,0 Ah |
| Nazivna ulazna snaga punjača | 90 W |
| Napon punjača | 230 V / 50-60 Hz |
| Maks. struja punjena | 3.5 A |
| Težina | Baterija: 0,56 kg Punjač: 0,50 kg |
| Dimenzije (D x Š x V) | Baterija: 134 x 83 x 54 mm Punjač: 105 x 185 x 75 mm |
| Baterija kompatibilna uz punjač | UC18YDL2, UC18YTSL, UC18YSL3, UC18YFSL, UC18YML2, UC18YKSL, UC36YSL |
| Punjač kompatibilan za baterije | 14.4V/18V/MV : BSL14xx/ BSL18xx/ MV serije |
| Funkcija hlađenja | DA |
| Indikator napunjenosti baterije | DA |
| USB-Port | NE |
| Duljina kabela punjača | 1 m |
SKU:
380084
UC18YFSLWEZ
HPT-UC18YFSL-WEZ
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.