Rezačica za metal Metabo CS 24-355 S
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
248,90 €
Opis
Rezačica za metal Metabo CS 24-355 S
- Snažna pila za metal za snažno i brzo rezanje profila, cijevi i šipki od čelika, NF metala, željeza i lijevanih profila
- Brzostezni uređaj s promjenjivim podešavanjem kuta za rezanje pod kutom od -15° do 45°
- Velika ručka poprečno na os rezanja za optimalan prijenos snage tijekom rezanja
- Podesivi graničnik dubine rezanja za optimalno korištenje rezne ploče
- Elektronički meki start za glatko pokretanje i smanjenu početnu struju
- Jednostavna i brza izmjena diska s blokadom vretena
- Maksimalna sigurnost korisnika: okretni štitnik za rezanje, podesiva ploča za odbijanje iskri i gumena baza za sigurno rezanje
- Sigurnosni prekidač za zaštitu od slučajnog pokretanja
- Robustan, veliki stol stroja s praktičnim prostorom za pohranu šesterokutnih ključeva
- Jednostavan transport zahvaljujući ugrađenoj ručki i mehanizmu za zaključavanje
Tehnički podaci:
| Brusne ploče (Ø x provrt) | 355 x 25,4 mm |
| Brzina bez opterećenja | 3700 okretaja u minuti |
| Nazivna ulazna snaga | 2400 W |
| Maks. kapacitet rezanja okrugla cijev | 132 mm |
| Maks. kapacitet rezanja kvadratna cijev | 120 x 120 mm |
| Maks. kapacitet rezanja pravokutna cijev | 100 x 208 mm |
| Maks. kapacitet rezanja L-profil | 150 x 150 mm |
| Dimenzije temeljne ploče | 456 x 256 mm |
| Transportna visina | 394 mm |
| Težina | 16,8 kg |
| Dužina kabela | 4 m |
OPESEG ISPORUKE:
- Šestougaoni ključ
- Rezna ploča 355 mm
- Unutarnja potporna prirubnica
- Matica s prirubnicom
Šifra: 6.01787 | 601787000
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.