Gorionik Binzel Abitig 17 V Tig 4m
- S rotacijskim ventilom
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
135,90 €
Opis
Gorionik Binzel Abitig 17 V Tig 4m
s rotacijskim ventilom za regulaciju plina montiran izravno na tijelu gorionika
Binzel Abitig 17 V TIG gorionik – 4m / priključak 35-50
- Za zavarivanje legiranih čelika, aluminija, magnezija, bakra i njihovih legura, sivog lijevanog željeza, bronce, nikla, srebra, titana, olova i nelegiranih čelika
- Dokazana tehnologija
- Optimalno hlađenje plamenika
- Lagan i fleksibilan paket crijeva
- Dijelovi koji se troše kompatibilni su s međunarodnim standardom
Tehnički podatci:
| Vrsta hlađenja | Zračno |
| Jakost struje | 140A DC |
| Jakost struje | 100 A AC |
| Intermitencija | 35% |
| Wolfram elektrode | Ø 0,5 2,4 mm |
| Priključak DIX | 35-50 |
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.







Recenzije
Još nema recenzija.