Kopačica motorna STIGA SRC 685 RG
-10 %
- Snaga motora: 3,5 kW (4,8 KS)
- Širina / dubina rada: 85 cm / 15 cm
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 755,00 €.679,90 €Trenutna cijena je: 679,90 €.
Opis
Motorna kopačica STIGA SRC 685 RG
- snažna kopačica za obradu vrtova i srednje velikih površina
- opremljena prednjim transportnim kotačem i 6 metalnih rotora
- STIGA motor TM 60, 182 cm³, 3,5 kW
- Širina / dubina rada: 85 cm / 15 cm
STIGA SRC 685 RG je benzinska kopačica koja savršeno kombinira snagu, kompaktnu veličinu i praktičnost, prikladana za pripremu povrtnjaka i izazovnih terena. SRC 685 RG ima šest rotora (po tri sa svake strane) sa širinom čišćenja od 85 cm i radnom dubinom od 15 cm. 4-taktni benzinski motor od 182 ccm ima neto izlaznu snagu od 3,5 kW i tri stupnja prijenosa (2 naprijed i 1 unatrag) što jamči visoku upravljivost. Prednji kotač i podesiva ručka pružaju optimalnu udobnost korisniku i olakšavaju transport. Zaštitni diskovi omogućuju korištenje SRC 685 RG u neposrednoj blizini granica i drveća.
Tehnički podatci:
| Model | STIGA SRC 685 RG |
| Br. Artikla | 213851142/ST1 |
| Razina namjene | Experience |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 3,5 kW |
| Model motora | TM 60 |
| Zapremina | 182 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 3300 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 3,0 l |
| Pogon kopačice | |
| Sistem prijenosa | Zupčanici + remen |
| Brzine | Dvije brzine – naprijed, jedna – nazad |
| Zapremina ulja u prijenosnom sustavu | 0,5 l |
| Karakteristike radnog sistema | |
| Broj rotora | (2+1) x 2 |
| Promjer rotora | 245 mm |
| Radna širina | 850 mm |
| Dubina obrade | 150 mm |
| Rukohvat | Podesiv po visini |
| Transportni kotač | Jedan – prednji + dva pogonska pneumatska 12”(opcija) |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukohvatu (lijevi/desni) – m/s² | 4,53 / 3,67 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 95,6 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 93 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 62,5 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1680 mm x 850 mm x 1050 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.











Recenzije
Još nema recenzija.