Kosilica motorna STIGA Collector 43 – 41cm
-10 %
- Snaga motora: 1,9 kW (2,58 KS)
- Širina košnje: 41 cm
- Sistem košnje: Sakupljanje, stražnje izbacivanje
- Sistem pogona: Bez pogona
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 365,00 €.328,90 €Trenutna cijena je: 328,90 €.
Opis
Motorna kosilica STIGA Collector 43 – 41cm
- rotaciona kosilica, motorna, bez pogona
- širina košnje 41 cm
- STIGA motor ST 120 OHV, Autochoke, 123 cm³, 1,9 kW
- sakupljanje, stražnje izbacivanje
- za košnju površina do 1000 m²
Veliki stražnji kotači čine košnju ugodnijom na neravnim površinama. Zbog duplih kugličnih ležajeva u kotačima, ova kosilica je vrlo lagana za guranje. Čelično kućište dodatno je plastificirano što pridonosi dugovječnosti uređaja. Za košnju srednje velikih površina do 1000 m².
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Collector 43 |
| Br. Artikla | 2L0431048/ST1 |
| Razina namjene | Essential |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 1,9 kW |
| Model motora | ST 120 OHV Autochoke |
| Zapremina | 123 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | sakupljanje, stražnj izbacivanje |
| Materijal reznog kućišta | čelik |
| Širina kućišta | 43 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicije |
| Raspon visine košnje | 22-65 mm |
| Površina za košnju | 1000 m² |
| Sustav pogona | Bez pogona |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 60 l |
| Materijal sakupljača | Plastika |
| Tip rukohvata | Ergonomski podesiv |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/200 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 4 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 94 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 95 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 25 |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1400 mm x 540 mm x 1120 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Pogledaj i: Motorno ulje za kosilice Briggs & Stratton
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.