Rider višenamjenski STIGA Park 500 WX 4WD
-10 %
- Snaga motora: 11,9 kW (16,2 KS)
- Širina košnje: 95 – 125 cm
- Sistem košnje: Stražnje izbacivanje / malčiranje
- Sistem pogona: Hidrostatski, upravljanje pedalom
- Rezno kućište nije uključeno u cijenu
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 6.150,00 €.5.535,90 €Trenutna cijena je: 5.535,90 €.
Opis
Višenamjenski rider STIGA Park 500 WX 4WD
- širina kosišta 95 – 125 cm
- STIGA ST 550 Twin motor 586 cm³, 11,9 kW
- stražnje izbacivanje, malčiranje, hidrostatski pogon
- za košnju površina do 7500 m²
- Rezno kućište NIJE uključeno u cijenu
Zglobna kosilica Park 500 WX bez napora upravlja svim zadacima košnje i nagibima, zahvaljujući svom ultra-snažnom dvocilindričnom STIGA ST 550 Twin motoru od 586 ccm i mjenjaču Tuff Torq s pogonom na sva četiri kotača. Stroj je jednostavan za upravljanje i manevriranje oko prepreka, s njegovim zglobom 50:50 sa sustavom servo upravljača i inovativnim dizajnom šasije.
Uz velikodušne širine rezanja od 95 cm do 125 cm, Park 500 WX brzo pokriva mnogo terena. Kosište Parka 500 WX postavljeno je sprijeda i daje vam jasan pogled, lak pristup kutu i prekrasne rezove duž rubova. A budući da je to plutajuće kosište, stroj se lako nosi s neravnim površinama. Za čišćenje kosišta za nekoliko sekundi, samo aktivirajte Quick Flip mehanizam.
Kompaktna bočna komandna ploča daje vam kontrolu, s praktičnim kontrolama, uključujući elektroničko podešavanje visine rezanja. Za vašu udobnost, sjedalo kosilice uključuje potporu za donji dio leđa i dovoljno prostora za noge. Bez obzira na duljinu površine ili trave, sjednite, opustite se i prepustite Park 500 WX da se pobrine za sve.
Uključena kuka za prikolicu.
![]() Ultra-snažan motor i Tuff Torq prijenos STIGA ST 550 Twin motor s dva cilindra od 586 ccm. Tuff Torq mjenjač-diferencijal i vrhunski hidraulički krug daju poboljšanu sposobnost penjanja, bez obzira na površinu. |
![]() 50:50 zglobno upravljanje sa servo upravljačem Servoupravljač i dizajn šasije olakšavaju manevriranje i izbjegavanje prepreka. |
![]() Kompaktna bočna komandna ploča Kompaktna bočna komandna ploča daje vam kontrolu, s praktičnim kontrolama, uključujući elektroničko podešavanje visine rezanja |
![]() Udobno i sigurno Ergonomsko sjedalo s visokim osloncem za donji dio leđa i dovoljno prostora za noge. |
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Park 500 WX |
| Br. Artikla | 2F6130645/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Benzinski |
| Snaga | 11,9 kW |
| Model motora | STIGA ST 550 Twin |
| Zapremina | 586 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 3200 o/min |
| Zapremina spremnika goriva | 12 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Stražnje izbacivanje / malčiranje |
| Širina košnje | 95-125 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Električno |
| Način podizanja reznog koišta | Nožnom pedalom |
| Površina za košnju | 7500 m² |
| Uključivanje pogona noževa | Elektromagnetska spojka |
| Pogon | |
| Sistem pogona | 4WD, Hidrostatski |
| Način prijenosa | Nožna papučica |
| Pogonska osovina | Zadnja, Prednja |
| Sistem upravljanja | Hidraulički |
| Oprema | |
| Sjedalo | STIGA Comfort |
| Volan | Podesiv, s okretnom ručicom |
| Podešavanje sjedala | Ručicom |
| Kontrolni zaslon | Da, kompaktni |
| Prednji kotači | 16×7,50-8 |
| Stražnji kotači | 16×7,50-8 |
| Prednja svijetla | LED |
| Brojač radnih sati | Ne |
| Kuka za vuču | Da |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na sjedalu (m/s²) – max | 0,6 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 99 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 100 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 225 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1960 mm x 864 mm x 1236 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.














Recenzije
Još nema recenzija.