Rider višenamjenski STIGA Park 500
-10 %
- Snaga motora: 8,1 kW (11,0 KS)
- Širina košnje: 95 – 100 cm
- Sistem košnje: Stražnje izbacivanje / malčiranje
- Sistem pogona: Hidrostatski, upravljanje pedalom
- Rezno kućište nije uključeno u cijenu
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 4.565,00 €.4.108,90 €Trenutna cijena je: 4.108,90 €.
Opis
Višenamjenski rider STIGA Park 500
- širina kosišta 95 – 100 cm
- STIGA ST 450 motor 432 cm³, 8,1 kW
- stražnje izbacivanje, malčiranje, hidrostatski pogon
- za košnju površina do 4500 m²
- Rezno kućište NIJE uključeno u cijenu
Pogonjen jednocilindričnim motorom STIGA ST 450 obujma 432 ccm, Park 500 vam donosi pouzdanu, udobnu i ugodnu košnju. Zglobni upravljač 50:50 ove zglobne kosilice i inovativni dizajn šasije olakšavaju upravljanje i pomažu vam zaobići prepreke. Rezno kosište Parka 500 pruža vam jasan pogled naprijed, lak pristup kutovima i lijepe rezove duž rubova. A budući da je plutajuće kosište, glatko klizi po neravnim površinama. Osim toga, njegov Quick Flip mehanizam omogućuje vam čišćenje kosišta za nekoliko sekundi. Vožnja ovog ridera s prednjim kosištem također je jednostavna, zahvaljujući kompaktnoj bočnoj kontrolnoj ploči s korisnim naredbama – uključujući značajku za elektroničko podešavanje visine košnje. Za vašu potpunu udobnost, sjedalo Park 500 ima podršku za donji dio leđa, a ima i dovoljno prostora za noge za ulazak i izlazak. Samo se opustite, opustite i uživajte u vožnji. Uključena kuka za prikolicu.
![]() Pouzdan motor i snaga 586cc dvocilindrični STIGA ST 550 Twin motor |
![]() 50:50 zglobno upravljanje sa servo upravljačem Servoupravljač i dizajn šasije olakšavaju manevriranje i izbjegavanje prepreka. |
![]() Udobna vožnja svaki put Sjedalo dolazi s potporom za donji dio leđa i ima dovoljno prostora za noge za ulazak i izlazak. |
![]() Kompaktna i intuitivna nadzorna ploča Kontrolna ploča jednostavna za korištenje s kontrolama koje su vam potrebne, uključujući brzi početak i elektroničko podešavanje visine rezanja. |
![]() Inovativni poklopac motora za bolje hlađenje Omogućuje veći dovod zraka za učinkovitije hlađenje, niže radne temperature i uglađeniju vožnju. |
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Park 500 |
| Br. Artikla | 2F6120545/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Benzinski |
| Snaga | 8,1 kW |
| Model motora | STIGA ST 450 |
| Zapremina | 432cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 3200 o/min |
| Zapremina spremnika goriva | 12 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Stražnje izbacivanje / malčiranje |
| Širina košnje | 95-100 cm |
| Košnja unazad | Da |
| Način podešavanje visine košnje | Električno |
| Površina za košnju | 4500 m² |
| Uključivanje pogona noževa | Elektromagnetska spojka |
| Pogon | |
| Sistem pogona | Hidrostatski |
| Tip pogona | Nožna papučica |
| Pogonska osovina | Zadnja |
| Oprema | |
| Sjedalo | STIGA Comfort |
| Podešavanje sjedala | Ručicom |
| Kontrolni zaslon | Da, kompaktni |
| Prednji kotači | 16×7,50-8 |
| Stražnji kotači | 16×7,50-8 |
| Prednja svijetla | Ne |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na sjedalu (m/s²) – max | 0,6 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 99 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 100 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 198 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1960 mm x 864 mm x 1236 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.
















Recenzije
Još nema recenzija.