Košarica
Akcija!
-10%
Rider višenamjenski STIGA Park 700 WX 4WD
-10 %
- Snaga motora: 13,1 kW (17,8 KS)
- Širina košnje: 95 – 125 cm
- Sistem košnje: Stražnje izbacivanje / malčiranje
- Sistem pogona: Hidrostatski, upravljanje pedalom
- Rezno kućište nije uključeno u cijenu
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 7.450,00 €.6.705,90 €Trenutna cijena je: 6.705,90 €.
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 6.705,90 €
Opis
Višenamjenski rider STIGA Park 700 WX 4WD
- širina kosišta 95 – 125 cm
- STIGA ST 600 Twin motor 586 cm³, 13,1 kW
- stražnje izbacivanje, malčiranje, hidrostatski pogon
- za košnju površina do 8500 m²
- Rezno kućište NIJE uključeno u cijenu
Bilo da je vaš travnjak ravan ili neravan, košnja je uvijek laka uz snažan dvocilindrični STIGA ST 600 Twin motor od 586 ccm i Tuff Torq mjenjač-diferencijal s pogonom na sve kotače. Njegov zglobni servo upravljač u omjeru 50:50 i inovativni dizajn šasije također pružaju vožnju bez napora i izbjegavanje prepreka.
Park 700 WX je također udoban, ima sjedalo s visokom potporom za leđa i lako dostupna ergonomska bočna instrument ploča s elektronskim podešavanjem visine i velikim pretincem. Postoji čak i Bluetooth modul koji vam omogućuje da povežete svoj uređaj s digitalnim uređajem i primate upozorenja i ažuriranja o održavanju.
Kosište Parka 700 WX montirano sprijeda ima izuzetno širok izbor rezanja od 95 m do 125 cm, što vam donosi brzu košnju, jasan pogled s prednje strane, jednostavan pristup kutovima i prekrasno rezanje uz rubove. A za brzo čišćenje kosišta, samo aktivirajte Quick Flip mehanizam.
Sa svojim dugim LED svjetlima, uključujući široke ili duboke postavke, također možete sigurno kositi, čak i pri slabom osvjetljenju. Snažan, udoban i siguran na različitim površinama: to je Park 700 WX.
Uključena kuka za prikolicu.
![]() Ultra-snažan motor i Tuff Torq prijenos STIGA ST 600 Twin motor s dva cilindra od 586 ccm. Tuff Torq mjenjač-diferencijal i vrhunski hidraulički krug daju poboljšanu sposobnost penjanja, bez obzira na površinu. | ![]() 50:50 zglobno upravljanje sa servo upravljačem Servoupravljač i dizajn šasije olakšavaju manevriranje i izbjegavanje prepreka. | ![]() Ergonomska bočna komandna ploča s velikim pretincem Intuitivne značajke uključuju brzo pokretanje i podešavanje visine rezanja te veliki pretinac za stvari. |
![]() Udobno i sigurno Ergonomsko sjedalo s visokim osloncem za leđa s opcijskim naslonima za ruke; duga LED svjetla pružaju odličnu vidljivost; a Bluetooth veza isporučuje ažuriranja održavanja vašem digitalnom uređaju. | ![]() Inovativni poklopac motora za bolje hlađenje Omogućuje veći dovod zraka za učinkovitije hlađenje, niže radne temperature i glatkiju vožnju. |
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Park 700 WX |
| Br. Artikla | 2F6230745/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 7 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Benzinski |
| Snaga | 13,10 kW |
| Model motora | STIGA ST 600 Twin |
| Zapremina | 586 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 3200 o/min |
| Zapremina spremnika goriva | 12 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Stražnje izbacivanje / malčiranje |
| Širina košnje | 95-125 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Električno |
| Način podizanja reznog kosišta | Nožnom pedalom |
| Površina za košnju | 8500 m² |
| Uključivanje pogona noževa | Elektromagnetska spojka |
| Pogon | |
| Sistem pogona | 4WD, Hidrostatski |
| Način prijenosa | Nožna papučica |
| Pogonska osovina | Zadnja, Prednja |
| Sistem upravljanja | Hidraulički |
| Oprema | |
| Sjedalo | STIGA Comfort s visokim naslonom |
| Volan | Podesiv, s okretnom ručicom |
| Podešavanje sjedala | Ručicom |
| Kontrolni zaslon | Da |
| Prednji kotači | 16×7,50-8 |
| Stražnji kotači | 16×7,50-8 |
| Prednja svijetla | LED |
| Brojač radnih sati | Da |
| Kuka za vuču | Da |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na sjedalu (m/s²) – max | 0,6 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 99 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 100 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 230 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1960 mm x 864 mm x 1236 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.
















Recenzije
Još nema recenzija.