Rider višenamjenski STIGA Park PRO 900 WX 4WD
-10 %
- Snaga motora: 14,3 kW (19,4 KS)
- Širina košnje: 110 – 125 cm
- Sistem košnje: Stražnje izbacivanje / malčiranje
- Sistem pogona: Hidrostatski, upravljanje pedalom
- Rezno kućište nije uključeno u cijenu
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 11.850,00 €.10.665,90 €Trenutna cijena je: 10.665,90 €.
Opis
Višenamjenski rider STIGA Park PRO 900 WX 4WD
- širina kosišta 110 – 125 cm
- HONDA GXV 630 Twin motor 688 cm³, 14,3 kW
- stražnje izbacivanje, malčiranje, hidrostatski pogon
- za košnju površina do 12500 m²
- Rezno kućište NIJE uključeno u cijenu
Umjesto uobičajene platforme postavljene na sredini, STIGA Park Pro 900 WX ima prednji dio koji vozaču ne samo da pruža jasan, neograničen pogled na namjeravanu putanju košnje, već također omogućuje košenje područja koja bi biti teško dostupni s konvencionalno konfiguriranim traktorom za vožnju ili travnjakom.
Zahvaljujući zglobnom sustavu upravljanja u omjeru 50:50, pri čemu stražnji dio stroja precizno prati prednji dio, Park Pro 900 WX je izvrsno upravljiv i može se voziti bez potrebe da se operater brine da će dio motora naići na slučajni udar.
Hidrostatski prijenos s nožnom papučicom dodatno poboljšava upravljivost pružajući glatku, promjenjivu kontrolu brzine na tlu; dok električno podešavanje visine rezanja – u rasponu od 25 do 90 mm – omogućuje brz i jednostavan odabir najučinkovitije postavke košnje.
Park Pro 900 WX opremljen je dvocilindričnim motorom Honda GXV 630 od 688 ccm koji razvija ogromnih 14,3 kW (@ 3200 o/min); i koji kombinira prisilno podmazivanje s zračnim filterom s dva elementa kako bi pružio vrhunsku dugoročnu pouzdanost. V-Twin raspored radi na minimiziranju vibracija i maksimiziranju okretnog momenta; dok OHV tehnologija dovodi do smanjenja i potrošnje goriva i buke.
Ovaj komercijalni stroj ima koristi od elektromagnetskog uključivanja kosišta; poželjna značajka koja čini upravljanje noževima ili priključkom potpuno bez napora.
Opremljen je podesivim sjedalom s visokim naslonom (s naslonima za ruke) koje radi sa servo-potpomognutim upravljanjem kako bi ga užitak u vožnji; i ima koristi od bočne upravljačke ploče jednostavne za korištenje koja stavlja sve glavne kontrole izravno pri ruci.
Ostale važne značajke uključuju košenje dva u jednom (malčiranje; bočno pražnjenje) za veliku svestranost; i 4WD za vuču s visokim prianjanjem, čak i na teškom terenu.
Nudi se izbor Quickflip reznih kosišta, koji se svi mogu brzo podići radi čišćenja; i brzo uklonjena. Širina kosišta je od 110 do 125 cm – odaberite onu koja najbolje odgovara dimenzijama i rasporedu vašeg vrta. Kuka za vuču se isporučuje kao standard
![]() Upravljajte košnjom pritiskom palca Elektromagnetski PTO gumb omogućit će vam kontrolu noževa bez napora. Električno podešavanje visine rezanja olakšava odabir željene postavke noževa – jednostavno pritisnite gumb! |
![]() 50:50 zglobno upravljanje sa servo upravljačem Servoupravljač i dizajn šasije olakšavaju manevriranje i izbjegavanje prepreka. |
![]() Vrhunski motor Vrhunski Hondin dvocilindrični motor – uživajte u performansama visokog okretnog momenta, vrhunskoj pouzdanosti i glatkom radu s niskim vibracijama. |
![]() Najveća udobnost vožnje Velika udobnost za vozača osigurana je ergonomski dizajniranim sjedalom s visokom potporom za leđa i naslonima za ruke (opcija). Poseban jastuk za bolji doživljaj. Nadzorna ploča s digitalnim zaslonom za provjeru svih funkcija stroja. Nožna papučica omogućuje ravnomjernu kontrolu brzine naprijed, bez potrebe za ručnim mijenjanjem brzina. |
Tehnički podatci:
| Model | STIGA Park Pro 900 WX |
| Br. Artikla | 2F6430831/ST2 |
| Razina namjene | Expert |
| Serija | Series 9 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Benzinski |
| Snaga | 14,30 kW |
| Model motora | HONDA GXV 630 Twin |
| Zapremina | 688 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 3200 o/min |
| Zapremina spremnika goriva | 15 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Stražnje izbacivanje / malčiranje |
| Širina košnje | 110-125 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Električno |
| Način podizanja reznog kosišta | Nožnom pedalom |
| Površina za košnju | 12500 m² |
| Uključivanje pogona noževa | Elektromagnetska spojka |
| Pogon | |
| Sistem pogona | 4WD, Hidrostatski |
| Način prijenosa | Nožna papučica |
| Pogonska osovina | Zadnja, Prednja |
| Sistem upravljanja | Hidraulički |
| Oprema | |
| Sjedalo | STIGA Comfort s visokim naslonom |
| Volan | Podesiv, s okretnom ručicom |
| Podešavanje sjedala | Ručicom |
| Kontrolni zaslon | Da |
| Prednji kotači | 16×7,50-8 |
| Stražnji kotači | 16×7,50-8 |
| Prednja svijetla | LED |
| Brojač radnih sati | Da |
| Kuka za vuču | Da |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na sjedalu (m/s²) – max | 0,6 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 99 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 100 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 274 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1970 mm x 863 mm x 1256 mm |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.















Recenzije
Još nema recenzija.