Košarica
Akcija!
-5%
Traktorska kosilica SIMPLICITY Regent™ SLT210 SE – 117cm
-5 %
- Snaga uređaja: 15,1 kW (20,53 KS)
- Širina košnje: 117 cm
- Sistem košnje: Bočno izbacivanje / malčiranje
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Izvorna cijena bila je: 5.975,00 €.5.675,90 €Trenutna cijena je: 5.675,90 €.
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 5.675,90 €
Opis
Traktorska kosilica SIMPLICITY Regent™ SLT210 SE – 117cm
Intek™ Series 7220 EXi V-Twin OHV
Vrhunska udobnost i praktičnost za korisnika. Traktorska kosilica s bočnim izbacivanjem Regent™ SLT210E pruža vrhunske performanse košnje, udobnost i praktičnost za korisnika. Regent™ SLT210E pokreće pouzdani motor Briggs & Stratton® i ima integrirani branik i elegantnu ploču s instrumentima. Čvrsto kućište kosilice i izdržljiva prednja osovina od lijevanog željeza osiguravaju dug život i učinkovitost.
GLAVNE ZNAČAJKE:
- 3 noža
- Hidrostatski prijenos
- Tempomat
- LED prednja svjetla
- Električno uključivanje oštrice
- Kontrole označene bojama
- Srednji naslon, vrhunsko sjedalo
DOSTUPNI PRIKLJUČCI:
- Kit za malčiranje (1696910)
- Trostruki sakupljač trave (1695776)
- Bacač snijega, jednostupanjski, 42” (1696423)
![]() BRIGGS & STRATTON® MOTOR Motor Briggs & Stratton Intek™ omogućuje sigurno i dosljedno pokretanje te jamči dugotrajne performanse. | ![]() ČELIČNI BRANIK & LED SVJETLA Čelični odbojnik dodaje dodatnu izdržljivost traktoru dok vam snažna LED prednja svjetla osvjetljavaju put. | ![]() PLIVAJUĆE KOSIŠTE S 4 potporna kotača za kosište i priključkom za jednostavno pranje. |
![]() IZDRŽLJIVA PREDNJA OSOVINA Robusna, zakretna prednja osovina od lijevanog željeza za dug životni vijek. | ![]() UPRAVLJAČKA PLOČA Pregledna kontrolna ploča koja sadrži i mjerač radnih sati. | ![]() SJEDALO VISOKE UDOBNOSTI Podesivo vrhunsko sjedalo u središnjim naslona pruža udobnost i stabilnost u vožnji. |
Tehnički podatci:
| Model | REGENT™ SLT210 SE |
| Br. Artikla | 2691683 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | Briggs & Stratton |
| Serija motora | Intek™ Series 7220 EXi V-Twin OHV |
| Broj cilindara | 2 |
| Paljenje | Električni, ključem |
| Zapremina spremnika | 15,00 lit. |
| Pogon traktorske kosilice | |
| Sistem pogona | Hidrostatski, Tuff -Torq® K46 |
| Pogonska osovina | Zadnja |
| Max. brzina (naprijed / nazad) | 6,9 / 4,4 km/h |
| Kućište kosilice | |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Prednja osovina | Lijevano željezo |
| Prednji kotači | 15” x 6” |
| Stražnji kotači | 22” x 10” |
| Radijus okretanja | 36 cm |
| Sjedalo | Srednji naslon, Premium sjedalo, podesivo |
| Rezno kućište | |
| Širina košnje | 117 cm (46”) |
| Sistem kosišta | Plivajuće kosište |
| Podizanje kućišta kosišta | Mehanički (ručno) |
| Uključivanje noževa | Električno, elektromagnetska spojka |
| Stražnji valjak | 4 potporna kotača |
| Broj noževa | 3 |
| Visina košnje | 3,8 – 10,2 cm |
| Broj pozicija visine košnje | 7 / ručno podešavanje |
| Priključak za pranje | Da |
| Prednja svijetla | LED |
| Tempomat | Da |
| Brojač radnih sati | Da |
| Dimenzije (DxVxŠ) | 185 x 117 x 149 cm |
| Težina | 236 kg |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.

















Recenzije
Još nema recenzija.