Traktorska kosilica SIMPLICITY Regent™ SLT275 – 122cm
-5 %
- Snaga uređaja: 16,6 kW (22,57 KS)
- Širina košnje: 122 cm
- Sistem košnje: Bočno izbacivanje / Stražnje izbacivanje / malčiranje
| Jamstvo | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
Raspon cijena: od 6.255,90 € do 6.322,90 €
Opis
Traktorska kosilica SIMPLICITY Regent™ SLT275 – 122cm
8240 PXi V-Twin OHV
Dizajniran za pružanje izdržljivosti.
Novi Regent SLT275™ nudi vrhunsku udobnost za korisnika i fleksibilnost košnje. Naša tehnologija košnje CentreCut™ nudi potpunu fleksibilnost bez stresa pri odabiru pri kupnji vaše sljedeće kosilice. Traktor Regent™ SLT275 isporučit će vaš trgovac s već montiranim konfiguracijskim kompletom za bočno ili stražnje pražnjenje. Ako vam u budućnosti treba drugačija konfiguracija rezanja, tada će vam trebati samo novi komplet umjesto kupnje potpuno nove kosilice ili čak novog traktora.
GLAVNE ZNAČAJKE:
- 3 noža
- Izdržljivo izrađeno kućište kosilice s okvirom od 122 cm od čelika
- CentreCut™ kosište
- Tempomat
- Premium sjedalo s naslonom
- Električno uključivanje noževa
- Sat, mjerač radnih sati i mjerač održavanja
DOSTUPNI PRIKLJUČCI:
- Kit za malčiranje (1696910)
- Trostruki sakupljač trave (1695776)
- Bacač snijega, jednostupanjski, 42” (1696423)
![]() BRIGGS & STRATTON® MOTOR Dizajniran za pružanje izdržljivosti i snage svjetske klase, Briggs & Stratton Professional Series™ motor dolazi sa svim značajkama. Poboljšana snaga, jednostavno pokretanje, glatki i tihi rad te profesionalni rezultati samo su neki od njih. |
![]() CENTRECUT™ KOSIŠTE CentreCut™ kosište dolazi u unaprijed konfiguriranoj verziji s bočnim ili stražnjim izbacivanjem. S opcijskim kompletom možete jednostavno promijeniti konfiguraciju košnje ako je potrebno. |
![]() VRHUNSKA PERFORMANSA KOŠNJE Ovo čvrsto izrađeno čelično kućište kosilice standardno je opremljeno Eliminator®* noževima za malčiranje, pružajući vrhunsku košnju i veću svestranost. |
![]() SJEDALO VISOKE UDOBNOSTI Podesivo vrhunsko sjedalo, s poluvisokim naslonom pruža udobnost i stabilnost u vožnji. |
![]() PLIVAJUĆE KOSIŠTE S 4 potporna kotača za kosište i priključkom za jednostavno pranje. |
![]() IZDRŽLJIVA PREDNJA OSOVINA Robusna, zakretna prednja osovina od lijevanog željeza za dug životni vijek. |
Tehnički podatci:
| Model | REGENT™ SLT275 |
| Br. Artikla | 2691927 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | Briggs & Stratton |
| Serija motora | 8240 PXi V-Twin OHV |
| Broj cilindara | 2 |
| Paljenje | Električni, ključem |
| Zapremina spremnika | 15,00 lit. |
| Pogon traktorske kosilice | |
| Sistem pogona | Hidrostatski, Tuff -Torq® K46 |
| Pogonska osovina | Zadnja |
| Max. brzina (naprijed / nazad) | 8,2 / 5,4 km/h |
| Kućište kosilice | |
| Materijal kućišta | Industrijski čelik |
| Prednja osovina | Lijevano željezo |
| Prednji kotači | 15” x 6” |
| Stražnji kotači | 22” x 9,5” |
| Radijus okretanja | 36 cm |
| Sjedalo | Srednji naslon, Premium sjedalo, podesivo |
| Rezno kućište | |
| Širina košnje | 122 cm (48”) |
| Sistem kosišta | Plivajuće kosište, CenterCut™ |
| Podizanje kućišta kosišta | Mehanički (ručno) |
| Uključivanje noževa | Električno, elektromagnetska spojka |
| Stražnji valjak | 4 potporna kotača |
| Broj noževa | 3 |
| Visina košnje | 3,8 – 10,2 cm |
| Broj pozicija visine košnje | 7 / ručno podešavanje |
| Priključak za pranje | Da |
| Prednja svijetla | LED |
| Tempomat | Da |
| Brojač radnih sati | Da |
| Dimenzije (DxVxŠ) | 185 x 123 x 117 cm |
| Težina | 243 kg |
Jamstvo:
- 2 godine za fizičke osobe, 1 godina za pravne subjekte
- dodatno 1 godina uz redovan servis
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.


















Recenzije
Još nema recenzija.