Brusilica oscilirajuća aku Makita DBO380Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
135,90 €
Opis
Brusilica oscilirajuća aku Makita DBO380Z
- Električni prekidač brzine: visoka – srednja – niska
- Kućište akumulatora onemogućuje međusobni dodir materijala i akumulatora
- Odvojiva prednja ručka je prikladna za kutno brušenje
- Ugrađen usisni priključak s vrećicom za prašinu
Tehničke karakteristike:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj pomaka | 8.000 / 16.000 / 24.000 min-1 |
| Veličina papira | 93 x 228 mm |
| Oscilacijski krug (Ø) | 2,0 mm |
| Broj oscilacija | 4.000 / 8.000 / 12.000 min-1 |
| Mlaznica za usisivač / vrećica za prašinu | DA |
| Buka: zvučni tlak | 75,0 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 3,6 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 336 x 92 x 169 mm |
| Masa | 2,2 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Alternativni izrazi:
šlajferica šlaferica
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.