Košarica
Brusilica tračna aku Makita DBS180Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
225,90 €
Opis
Brusilica tračna aku Makita DBS180Z
- Brzina trake se može podesiti za brušenje raznih materijala
- Podesivi nastavak za brušenje
- Sprječava neželjena pokretanja kada je nastavak za brušenje sklopljen pod kutom od 90° ili više
- Podesivo LED radno svjetlo
- Gumb za zaključavanje za neprekidni rad
Tehničke karakteristike:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Brzina trake | 600 – 1.700 min-1 |
| Veličina trake | 9 x 533 mm |
| Buka: zvučni tlak | 80,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 88,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 500 x 245 x 126 mm |
| Masa | 2,1 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.













Recenzije
Još nema recenzija.