Košarica
Čekić-bušilica aku Makita DHR241Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
3 načina rada – bušenje, udarno bušenje i štemanje.
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
132,90 €
Opis
Čekić-bušilica aku Makita DHR241Z
- 3 načina rada – bušenje, udarno bušenje i štemanje
- Mekana, gumom presvučena, ergonomski dizajnirana ručka
- Jedinstvena konstrukcija s upotrebom gume smanjuje prijenos vibracija na terminale akumulatora
- Mehanička spojka
- Mehanizam za pozicioniranje kuta: Dlijeto se može rotirati punih 360° sa 40 različitih pozicija
Tehničke karakteristike:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br.okr. u slob. hodu | 0 – 1100 min-1 |
| Broj udaraca | 0 – 4000 min-1 |
| Maks.promjer bušenja (ČELIK Ø) | 13 mm |
| Maks.promjer bušenja (DRVO Ø) | 26 mm |
| Maks.promjer bušenja (BETON Ø) | 20 mm |
| Prihvat alata | SDS-Plus |
| Br. položaja dlijeta | 40 |
| Snaga pojedinog udarca | 1,9 J |
| Dimenzije (DxŠxV) | 417x84x219 mm |
| Masa | 4,0 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.