Akumulatorski odvijač Makita DFS250Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-5 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
221,90 €
Opis
Akumulatorski odvijač Makita DFS250Z
Za sendvič panele, lim…
- Tehnologija „push and drive“ značajno produljuje vrijeme rada jednim punjenjem akumulatora
- Pogodno za podopolagačke radove
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Aluminijsko kućište motora
- Kontrolni zatik omogućava jednostavnu montažu i skidanje bita jednim potezom
- Kopča za pojas omogućava pričvršćivanje držača akumulatora na pojas, itd.
- DC motor bez četkica ne zahtijeva održavanje
- Sklopiva kopča za remen
- Gumb za zaključavanje za neprekidni rad
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okr. u slob. hodu | 0 – 2.500min-1 |
| Prihvat alata | 1/4″ |
| Kapacitet suhomontažnih vijaka |
5mm |
| Veličina vijka za drvo (dužina) | 4,5 x 90mm |
| Buka: zvučni tlak | 72dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3dB(A) |
| Vibracije: zavrtanje | 2,5m/s |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 243 x 79 x 259mm |
| Masa | 1,9kg |
| Tiha spojka | DA |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Alternativni izrazi:
Šrauba
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.






Recenzije
Još nema recenzija.