Akumulatorska bušilica-odvijač Makita DDF492RTJ 18V
Opseg isporuke:
- Punjač: DC18RC
- Akumulator: 2 x 5,0 Ah (BL1850B)
- Makpac
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
488,90 €
Opis
Akumulatorska bušilica-odvijač Makita DDF492RTJ 18V
- Potpuno metalni dvostupanjski mjenjač s promjenjivom brzinom za širok raspon bušenja, uvrtanja i udarnog bušenja.
- Potpuno metalna samozatezna glava od 13 mm za veću snagu stezanja nastavka i trajnost.
- Električna kočnica radi zaštite korisnika.
- Motor bez četkica elektronički je upravljan radi optimizacije potrošnje energije baterije i duljeg vremena rada s jednim punjenjem.
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V – LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 Ah |
| Vrsta motora | BL-motor |
| Br. okr. u slob. hodu | 0 – 2.100 min-1 |
| Kapacitet stezne glave | 1,5 – 13 mm |
| Maks. pro. bušenja (čelik Ø) | 13 mm |
| Maks. pro. bušenja (drvo Ø) | 76 mm |
| Maks. okretni moment (tvrdo) | 130 Nm |
| Maks. okretni moment (meko) | 65 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 80,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 88,0 dB(A) |
| Dimenzije (D x Š x V) | 179 x 81 x 265 mm |
| Masa | 2,6 kg |
Opseg isporuke:
- Punjač: DC18RC
- Akumulator: 2 x 5,0 Ah (BL1850B)
- Makpac 2 (821550-0)
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.