Akumulatorski kutni udarni odvijač Makita DTL061Z 18V
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
149,90 €
Opis
Akumulatorski kutni udarni odvijač Makita DTL061Z 18V
- Brzostezna šesterokutna glava
- Veliki prekidač
- Fosforescentni odbojnik
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom
- Kompaktna nakrivljena glava, visina glave je smanjena za lakši pristup vijcima na tijesnim mjestima
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja – slobodni hod – 1./2./3./4. br. | 0 – 2.000 min-1 |
| Broj udaraca – 1./2./3./4. br. | 0 – 3.000 min-1 |
| Kapacitet strojnih vijka | M4 – M8 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M4 – M12 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M4 – M8 |
| Grubi navoj vijka | 22 – 75 mm |
| Promjer prihvata alata | 6,35 mm |
| Prihvat alata | 1/4″ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutni |
| Moment zavrtanja (max) | 60 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 94 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 102 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3d B(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 14,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 387 x 78 x 116 mm |
| Masa | 2,0 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.