Akumulatorski kutni udarni odvijač Makita DTL300Z 18V 340Nm
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
218,90 €
Opis
Akumulatorski kutni udarni odvijač Makita DTL300Z
- Prikladno za: profesionalne automobilske tehničare, mehaničare poljoprivrednih strojeva, radnike u industrijskom održavanju i radnike s metalom koji rade u skučenim ili ograničenim prostorima
- Opremljen prekidačem s promjenjivom brzinom i električnom kočnicom
- LED radno svjetlo s funkcijom svijetljenja prije početka i nakon prestanka rada poboljšava vidljivost u tamnim okruženjima
- Tanka glava alata i ergonomski dizajn drške za izvrsnu upravljivost u uskim prostorima
- Trostupanjski odabir snage udarca s automatskim sustavom za zaustavljanje udarca za preciznu kontrolu i smanjeni rizik od ispadanja vijka
- Visoki zatezni moment (do 340 Nm zatezanja i 530 Nm moment odvrtanja) za otpuštanje čak i zaglavljenih vijaka
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja – slobodni hod – 1./2./3./4. br. | 0 – 3.200 min-1 |
| Broj udaraca – 1./2./3./4. br. | 0 – 4.000 min-1 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M10 – M20 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M10 – M16 |
| Prihvat alata | 1/2″ |
| Vrsta prihvata | Kvadratni |
| Moment zavrtanja (max) | 340 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 100 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 108 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3d B(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 14,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 414 x 80 x 90 mm |
| Masa | 2,1 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.