Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD153Z 18V 1/4″
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
130,90 €
Opis
Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD153Z 18V 1/4″
- Mekana, gumom presvučena, ergonomski dizajnirana ručka
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Snažan, visokih performansi i kompaktniji
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okr. u slob. hodu | 0 – 3.400 min-1 |
| Broj udaraca | 0 – 3.600 min-1 |
| Kapacitet strojnih vijka | M4 – M8 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M5 – M16 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M5 – M14 |
| Grubi navoj vijka | 22 – 125mm |
| Prihvat alata | 1/4″ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutan |
| Moment zavrtanja (visoki) | 170Nm |
| Buka: zvučni tlak | 99,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 107,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 13,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 126 x 79 x 238mm |
| Masa | 1,6kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.