Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD173Z 18V 180Nm
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
197,90 €
Opis
Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD173Z
- Motor bez četkica
- Elektronički odabir snage udara u 4 stupnja za dodatnu svestranost
- Maksimalni okretni moment pričvršćivanja od 180 Nm za teške uvjete rada
- Dobro uravnotežen s niskim težištem za jednostavno rukovanje
- Tanak dizajn tijela za dobar hvat, a težina 1,5kg (uključujući bateriju BL1860B) smanjuje umor
- Elektronička kočnica za maksimalnu produktivnost i povećanu sigurnost operatera
- Neprekidni svjetlosni prsten na držaču alata od 1/4″ osvjetljava radno područje.
- Struktura bita protiv klimanja
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja – slobodni hod – 1./2./3./4. br. | 0 – 1.100 / 2.100 / 3.200 / 3.600 min-1 |
| Broj udaraca – 1./2./3./4. br. | 0 – 1.100 / 2.600 / 3.600 / 3.800 min-1 |
| Kapacitet strojnih vijka | M4 – M8 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M5 – M16 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M5 – M14 |
| Promjer prihvata alata | 6,35 mm |
| Prihvat alata | 1/4″ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutan |
| Moment zavrtanja (max) | 180 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 100 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 108 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3d B(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 12,9 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 111 x 81 x 234 mm |
| Masa | 1,5 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.