Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD201Z 18V 210Nm
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
169,90 €
Opis
Akumulatorski udarni odvijač Makita DTD201Z
- Pogodno za profesionalne instalatere, stolare i metaloprerađivače kojima je potreban kompaktan i vrlo brz odvijač za zahtjevne poslove stezanja u drvo i metal
- Poboljšani čekić i opruga, zajedno s većom brzinom motora, pružaju vrhunske performanse stezanja u usporedbi s prethodnim modelom DTD154
- Mogućnost odabira četiri razine snage udara kao i T-način rada za tanki metalni lim omogućuju brzo prilagođavanje trenutnoj primjeni
- Ugradnja bitova jednim dodirom smanjuje otpor za lakšu i bržu izmjenu svrdla
- Struktura koja sprječava klimanje bita poboljšava stabilnost tijekom pričvršćivanja
- Dvostruko LED svjetlo s funkcijom sjaja prije uključivanja i nakon isključivanja osvjetljava radni prostor
- S promjenjivom brzinom i elektroničkom kočnicom
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 9,0 / 12,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja – slobodni hod – 1./2./3./4. br. | 0 – 1.100 / 2.100 / 3.200 / 3.700 min-1 |
| Broj udaraca – 1./2./3./4. br. | 0 – 2.000 / 3.600 / 4.200 / 4.400 min-1 |
| Kapacitet strojnih vijka | M4 – M8 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M5 – M16 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M5 – M16 |
| Promjer prihvata alata | 6,35 mm |
| Prihvat alata | 1/4″ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutan |
| Moment zavrtanja (max) | 210 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 97,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 105,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 9,9 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 121 x 81 x 246 mm |
| Masa (sa baterijom BL1860B) | 1,6 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.