Led reflektor akumulatorski Makita DEAML009G
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
455,90 €
Opis
Led reflektor akumulatorski Makita DEAML009G
- Funkcija pamćenja svjetline – pamti posljednju korištenu postavku svjetline i koristi je sljedeći put kada se svjetlo uključi
- IP65 – potpuna zaštita od prašine / zaštita od vodenih mlazova niskog tlaka iz svih smjerova (samo kada se koristi akumulator)
- Upotrijebite gumb za prilagodbu kuta od -30° do 210°
- 3 postavke svjetline: niska / srednja / visoka
- 2 priključka akumulatora
TEHNIČKI PODATCI:
| Napon akumulatora | 18 V LXT / 40V max XGT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 / 8,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Vrijeme rada s jednom baterijom | 2,4 h |
| Model | ML009G |
| Svjetlosni tok | 2.000 / 4.000 / 10.000 lm |
| Osvijetljenost | 1.000 / 1.900 / 4.300 lx |
| Dimenzije (D x Š x V) | 248 x 386 x 305 mm |
| Masa (s baterijom) | 7,1 kg |
Pogledaje ostatak naše ponude svjetiljki
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.