Akumulatorski kompaktni rezač Makita DMC300Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
138,90 €
Opis
Akumulatorski kompaktni rezač Makita DMC300Z
- Prvenstveno dizajnirano za automehaničarske radionice, trgovine vodoinstalaterskom i klimatizacijskom opremom
- Dovoljna dubina rezanja za rezanje tankih limova, cijevi, gipsanih ploča, plastičnih ploča, keramičkih pločica itd.
- Prekidač za promjenu smjera rotacije
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okr. u slob. hodu | 20.000 min-1 |
| Provrt rezne ploče (Ø) | 10 mm |
| Rezna ploča (Ø) | 76 mm |
| Maks. kapacitet rezanja | 16 mm |
| Buka: zvučni tlak | 88 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 99 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: rezanje betona | 3,0m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 271 x 104 x 182 mm |
| Masa | 1,7 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.