Blanja za utore Makita KP0810C
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
296,90 €
Opis
Blanja za utore Makita KP0810C
- Elektronički sustav kontrole mekog starta i konstantna brzina čak pri teškim uvjetima
- Kruti aluminijski držač za poboljšanu trajnost dijela bubnja osovine
- Noga na osnovnoj ploči štiti materijal i oštrice od ogrebotina i oštećenja, čak i ako je uređaj stavljen na materijal prije no što se bubanj u potpunosti zaustavi
- Izbacivanje odrezanoga materijala može biti usmjereno na obje strane, lijevu i desnu
- Velika poluga za zaključavanje prikladno smještena za jednostavno korištenje
- Korištenje uskih dvostranih ili širokih noževa za blanjanje
- Ergonomska prednja ručka za jednostavno i ugodno rukovanje
- Ergonomski dizajn pruža izvrsnu kontrolu i upravljivost uređaja
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Snaga | 1050W |
| Br.okr. u slob. hodu | 12000 min-1 |
| Širina blanjanja | 82 mm |
| Skidanje strugotina | 0-4 mm |
| Dubina utora | 0-25 mm |
| Dimenzije | 296 x 167 x 177 mm |
| Masa | 3,4 kg |
| V – utor | DA |
Opseg isporuke:
- Ugrađena oštrica
- Paralelna vodilica
- Šablona za podešavanje noža
- Usadni ključ 9
Alternativni izrazi:
blanjalica, hoblerica
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.