Košarica
Blanja za utore Makita KP0800
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
158,90 €
Opis
Blanja za utore Makita KP0800
- Optimalni kut i oblik za jednostavni zahvat i rukovanje
- Povećana učinkovitost pri izbacivanju odrezanog materijala, projektirana kako bi se spriječila začepljenja ostacima mokrog drvenog materijala
- Noga na osnovnoj ploči štiti materijal i oštrice od ogrebotina i oštećenja, čak i ako je uređaj stavljen na materijal prije no što se bubanj u potpunosti zaustavi
- Korištenje uskih dvostranih ili širokih noževa za blanjanje
- Veliki V utor omogućava lako skidanje ruba
- Kruti aluminijski držač za poboljšanu trajnost dijela bubnja osovine
- Lice u ravnini za lako guranje
- Ergonomska prednja ručka za jednostavno i ugodno rukovanje
- Ergonomski dizajn pruža izvrsnu kontrolu i upravljivost uređaja
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Potrošnja snage | 620 W |
| Br. okr. u slob. hodu | 17.000 min-1 |
| Širina blanjanja | 82 mm |
| Skidanje strugotine | 0-2,5 mm |
| Maks. dubina utora | 9 mm |
| Buka: zvučni tlak | 88 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 96 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: blanjanje drva | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 285 x 158 x 158 mm |
| Masa | 2,8 kg |
| V – utor | DA |
Opseg isporuke:
- usadni ključ SW9 [782209-3]
- oštrica od tvrdog metala (ugrađena) [D-07945]
- šablona za podešavanje noža [123062-2]
- potisna ploča za rezni nož (rezervni dio) [A-86175
Alternativni izrazi:
blanjalica, hoblerica
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.