Brusilica kutna Metabo W750-125
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
57,90 €
Opis
Brusilica kutna Metabo W750-125
- Robusna, univerzalna i ekonomična: ergonomska kutna brusilica za svaku primjenu
- Robustan motor
- Zaštita od uvrtanja
- Zaštita od ponovnog pokretanja nakon prekida napajanja
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Promjer brusne ploče | 125 mm |
| Nazivna ulazna snaga | 750 W |
| Izlazna snaga | 475 W |
| Brzina bez opterećenja | 11500 okretaja u minuti |
| Brzina pri nazivnom opterećenju | 7000 okretaja u minuti |
| Zakretni moment | 1,9 Nm |
| Navoj vretena | M 14 |
| Opseg ručke | 180 mm |
| Težina (bez kabela za napajanje) | 1,8 kg |
| Dužina kabela | 2,5 m |
| Vibracija | |
| Površinsko brušenje | 8,0 m/s² |
| Mjerna nesigurnost K | 1,5 m/s² |
| Brušenje brusnim papirom | 2,5 m/s² |
| Mjerna nesigurnost K | 1,5 m/s² |
| Emisija buke | |
| Razina zvučnog tlaka | 91 dB(A) |
| Razina zvučne snage (LwA) | 102 dB(A) |
| Mjerna nesigurnost K | 3 dB(A) |
![]()
W 750-125 | Met6.012310 | 6012310 | 603605000 | 6.03605000
Alternativni izrazi:
- fleksa
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.










Recenzije
Još nema recenzija.