Brusilica ravna Metabo GE 710 COMPACT
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
188,90 €
Opis
Brusilica ravna Metabo GE 710 COMPACT
- Kompaktna, lagana brusilica za rezanje u kratkoj izvedbi za uklanjanje neravnina, glodanje, brušenje i rezanje
- Vario-Constamatic (VC) – Elektronika za rad s materijalima koji zahtijevaju prilagođene brzine, a koje ostaju gotovo konstantne pod opterećenjem
- Kotačić za predodabir brzine
- Elektroničko sigurnosno isključivanje motora za siguran rad u slučaju neočekivanog zaustavljanja alata
- Zaštita od ponovnog pokretanja: sprječava nenamjerno pokretanje nakon prekida napajanja
- Elektronička zaštita od preopterećenja za dugi vijek trajanja
- Precizna ogrlica za stacionarnu upotrebu
- Tanak dizajn za idealno rukovanje
- Precizna stezna čahura za preciznu koncentričnost
- Metabo Marathon motor s patentiranom zaštitom od prašine za dugi vijek trajanja
Tehničke karakteristike:
| Nazivna ulazna snaga | 710 W |
| Izlazna snaga | 430 W |
| Broj okretaja u praznom hodu | 13.000 – 34.000 /min |
| Broj okretaja u radu | 24.000 /min |
| Promjer steznog vrata | 43 mm |
| Stezni provrt i stezna kliješta | 6 mm |
| Težina bez mrežnog kabla | 1,4 kg |
| Dužina kabela | 4 m |
Opseg isporuke:
- Stezna čahura 6 mm
- 2 ključa s otvorenom čeljusti
![]()
![]()
![]()
GE 710 Compact | met6.00615000 | 600615000
Alternativni izrazi:
bijaks, čepara
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.








Recenzije
Još nema recenzija.