Akumulatorska kosilica Makita DLM330SM
Jamstvo 36 mjeseci
Rok isporuke 2-8 radnih dana
Mogućnost povrata Unutar 14 dana
302,90
Kupite ovaj proizvod odmah i osvojite 3 Loyalty bodovi/a!
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 214,90  SKU: DLM330SM Kategorije: , , , Brand: Makita
Opis
  • Za manje vrtove
  • 3 funkcije u 1 uređaju: košnja, sakupljanje, mogućnost malčiranja
  • Indikator za punu košaru trave
  • Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju
  • Indikator napunjenosti akumulatora
  • Jednoručno podešavanje visine košnje, širokog raspona od 8 pozicija od 20 do 75 mm
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Napon akumulatora 18 V – LXT
Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Vrsta akumulatora Li-ion
Zapremina košare 30 l
Preporučena površina košnje 270 m²
Radna visina 20 – 75 mm
Podešavanje visine košnje 8 x
Br. okretaja – slobodni hod 4.300 min-1
Širina rezanja 330 mm