Akumulatorska kosilica Makita DLM330SM
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
Opis
- Za manje vrtove
- 3 funkcije u 1 uređaju: košnja, sakupljanje, mogućnost malčiranja
- Indikator za punu košaru trave
- Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju
- Indikator napunjenosti akumulatora
- Jednoručno podešavanje visine košnje, širokog raspona od 8 pozicija od 20 do 75 mm
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V – LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremina košare | 30 l |
| Preporučena površina košnje | 270 m² |
| Radna visina | 20 – 75 mm |
| Podešavanje visine košnje | 8 x |
| Br. okretaja – slobodni hod | 4.300 min-1 |
| Širina rezanja | 330 mm |