Akumulatorske škare za živicu Makita DUH507Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
167,90 €
Opis
Akumulatorske škare za živicu Makita DUH507Z
- Lagana aluminijska vodilica
- Prednji prekidač koji reagira čak i kada se uhvati sa strane
- Sustav za zaštitu akumulatora od prekomjernog pražnjenja, visokih temperatura i preopterećenja
- Korisnik može zamijeniti oštrice koje možete skinuti bez demontaže kućišta
- Neelektrolizirana obloga od nikla
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj pomaka u slob. hodu | 2.700 min-1 |
| Dužina reza | 500 mm |
| Maks. debljina grane | 15 mm |
| Buka: zvučni tlak | 77,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 84,4 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 2,5 dB(A) |
| Vibracije: stražnja drška | 2,5 m/s² |
| Vibracije: prednja drška | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 925 x 209 x 188 mm |
| Masa | 3 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.












Recenzije
Još nema recenzija.