Akumulatorske škare za živicu Makita DUH601Z
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Rok isporuke | 2-8 radnih dana |
| Mogućnost povrata | Unutar 14 dana |
| Načini plaćanja | Plaćanje pouzećem, opća uplatnica ili Internet bankarstvo, plaćanje karticama do 36 rata. Vidi više → |
348,90 €
Opis
Akumulatorske škare za živicu Makita DUH601Z
- Novi oblik oštrice za jednostavnije rezanje
- Funkcija otpuštanja blokade oštrice – kada se oštrica zaglavi, prvo pritisnite gumb za rad unatrag i zatim prekidač kako biste otpustili oštrice radom unatrag
- Dobra ravnoteža
- Rotirajuća stražnja ručka s 5 pozicija
- Niska razina vibracija i buke prilikom rada
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj pomaka (1./2./3.) | 0 – 2.000/3.600/4.400 min-1 |
| Dužina reza | 600 mm |
| Maks. debljina grane | 23,5 mm |
| Buka: zvučni tlak | 82,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 95,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: stražnja drška | 2,5 m/s² |
| Vibracije: prednja drška | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 1121x192x225 mm |
| Masa | 4,3 kg |
Napomena: Isporučuje se bez akumulatora i punjača!
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.









Recenzije
Još nema recenzija.